Hirdessen

2002
2002 : 2002.04.05. Súlyos vereség Perbálon (Perbál-Érd 4-0)

2002.04.05. Súlyos vereség Perbálon (Perbál-Érd 4-0)

Ragyogó időben, nem túl jó előjelekkel készülődött az érdi csapat a mérkőzésre. A kétségtelenül esélyesebb vendégcsapatot rontotta Küller eltiltása, Titz sérülése...

Súlyos vereség Perbálon

Perbál-Érdi VSE 4-0 (1-0)

Perbál, 300 néző.

Érd:
Szimandl-Ruzsinkó, Vass, Póth-Horváth K., Horváth L., Dukon, Szabó Z., Imre-Versits, Szabó A.
Játékos-edző: Dukon Béla.
Csere: Imre-Zsolnai az 53., Vass- Jáger a 66. percben.
 32. perc: A hazaiak támadója, átszlalomozott az érdi védelmen, és a kifutó kapus mellett a jobb sarokba gurított. (1-0)
 52. perc: A vendégek kapuja előtt ide-oda pattogott a labda, melyet az előbb eszmélő perbáli csatár a hálóba lőtt. (2-0)
 79. perc: Jobboldali támadás után a hazaiak játékosa a felső lécre lőtte a labdát, melyet a hosszú oldalon érkező játékos a hálóba helyezett. (3-0)
 84. perc: A jobbszélről belőtt labda után kavarodás támadt az érdi kapu előtt, mely az üresen álló hazai játékos elé pattant, akinek nem okozott gondot a hálóba lőni. (4-0)

Ragyogó időben, nem túl jó előjelekkel készülődött az érdi csapat a mérkőzésre. A kétségtelenül esélyesebb vendégcsapatot rontotta Küller eltiltása, Titz sérülése és az, hogy a cserepadon mindössze három ifjúsági játékos foglalhatott helyet.
 Mindkét fél a pálya közepére összpontosított, itt szeretett volna pozíció előnyt kicsikarni. Ennek megfelelően kevés lehetőség adódott a csapatok előtt, érezni lehetett, hogy gól csak valamelyik gárda nagy hibájából születhet. Ez be is következett, hiszen a hazai támadó, mint a kés a vajban hatolt át az érdi védelmen, megszerezve a vezetést. A gól felrázta a vendégcsapatot, voltak ígéretes támadások, de a befejezések nem sikerültek. A második félidő némi érdi mezőnyfölénnyel kezdődött, várható volt az egyenlítés, ehelyett egy újabb hiba kettőre növelte a perbáli vezetést. Itt még volt esély a fordulatra, hiszen Dukon 22 méteres szabadrúgásból zúgó kapufát lőtt. Az esély ezzel elszállt, megmaradt viszont a kishitűség a vendégcsapat játékában. Kevés az olyan mérkőzés mikor az egyik csapatnak minden sikerül, a másiknak meg semmi - ez a mai ilyen volt.
 Az érdi csapatból mindössze Szabó Z. és Horváth L. nyújtott elfogadható teljesítményt. A játékvezető az osztályt meghazudtolóan, ragyogó teljesítményt nyújtva vezette a találkozót.

Dukon Béla edző: Minden csapat életében vannak hullámvölgyek, mi most ebben vagyunk. Nehéz ebből kikecmeregni, szűkös a válogatási lehetőségem.
 A legközelebbi mérkőzés: Érd- Szentendre április 7-én, vasárnap 17 órakor.