Hirdessen

2004
2004 : 2004.03.05. Kitűnő főpróba (Érd-Martonvásár 8-2)

2004.03.05. Kitűnő főpróba (Érd-Martonvásár 8-2)

Remekül előkészített pályán, a Fejér megyei I. osztályban szereplő Martonvásár SE volt a bajnoki főpróbán az érdi csapat vendége. Kitűnően kezdett a hazai csapat, hiszen...

Kitűnő főpróba

Érdi VSE-Martonvásár SE 8-2 (4-0)

Érd: Molnár-Ruzsinkó, Váczi, Gál L.-Bankos, Horváth L., Ürögi, Gál K., Zsolnai-Haffner, Kupi. Csere: Kóka, Varjas.

1. perc: érdi bedobás után Horváth L. kapura fordult, majd a hálóba lőtt. (1-0)
25. perc: Váczi indítását a vendégvédő elvetette, Kupi lecsapott a lehetőségre és a kapu közepébe helyezett. (2-0)
41. perc: Horváth L. remek indításával Kupi kilépett a védők között, és a tehetetlen kapus mellett a hálóba lőtt. (3-0)
44. perc: Bankos jobbról beadott, Gál K. közelről a jobb sarokba gurított. (4-0)
56. perc: szép, Varjas-Gál L. kényszerítőzés után Gál ügyesen a bal alsó sarokba lőtte a labdát. (5-0)
65. perc: Horváth L. szöktetésével, Gál K. lesgyanús helyzetből kilépett a védők között, és a kifutó kapus mellett a bal sarokba helyezett. (6-0)
68. perc: Haffner indította Kupit, aki a jobb szélen elrobogott, pontosan játszott középre, az érkező Horváth L. a bal sarokba lőtt. (7-0)
75. perc: martonvásári támadás után a csatár egy csel után a bal sarokba gurított. (7-1)
78. perc: a vendégcsapat támadása után a kapura lőtt labdát Molnár kapus védte, a kipattanót másodszor már a kapuba küldte a csatár. (7-2)
84. perc: Haffner remekül játszott Horváth L. elé, aki egy csel után a jobb felső sarokba lőtt. (8-2)

Remekül előkészített pályán, a Fejér megyei I. osztályban szereplő Martonvásár SE volt a bajnoki főpróbán az érdi csapat vendége. Kitűnően kezdett a hazai csapat, hiszen az első percben vezetést szerzett egy védelmi hiba után. Ez a baki rányomta a bélyegét a további történésekre, bő negyed órás tartás után, a martonvásári csapat szinte összeomlott. Ehhez az érdiek remek játéka is hozzájárult párosulva néhány szép egyéni teljesítménnyel. A második játékrész hazai gólokkal folytatódott. A vendégek a mérkőzés befejező szakaszában megszerezték becsületgóljaikat.
Elmondható, hogy kitűnően sikerült a főpróba, de nem biztos, hogy a hétvégén lesz előadás. A rendkívül zord időjárás és a rossz pályaviszonyok miatt a megyei szövetség a bajnoki rajt elhalasztásán gondolkodik. A szurkolók az Ercsi úti pálya telefonszámán érdeklődjenek: 06 (23) 365-649.